Haber
Fenerbahçe yeni sezon hazırlıklarını sürdürüyor
![](https://torbalihaber.com.tr/wp-content/uploads/2023/07/fenerbahce-yeni-sezon-hazirliklarini-surduruyor-GWjnKtb4.webp)
Fenerbahçe, yeni dönem hazırlıklarına akşam yaptığı antrenmanla devam etti.
Can Bartu Tesislerinde Teknik Müdür İsmail Kartal yönetiminde gerçekleştirilen eğitim, ısınma ve uyum çalışmaları ile başladı. Oyuncular daha sonra 2 kümeye ayrıldı. Birinci kümedeki oyuncularımız üst bölgede termografi ve vücut kitle analizi ile Yo-Yo testine tabi tutulurken, ikinci kümedeki oyuncularımız alt bölgede pas çalışmaları ve dayanıklılık koşuları ile antrenmanlarını tamamladılar.
Fenerbahçe yarın yapacağı çalışma ile hazırlıklarına devam edecek. – İSTANBUL